O nás

O nás

Má firma byla založena v roce 1989. Nejprve jsem se specializoval na opravy a výrobu šperků na zakázku. Později jsem otevřel vlastní obchod zaměřený především na prodej vlastních výrobků a služby zákazníkům. Po několika letech jsem otevřel další maloobchody, ve kterých jsem si ověřil, že je o mé výrobky velký zájem. V roce 2007 jsem maloobchodní činnost ukončil a začal jsem se plně věnovat velkovýrobě šperků.

 

 

V současné době vyrábím a prodávám převážně stříbrné šperky vlastní výroby po celé České republice, dodávám je do více jak 40 maloobchodů. Při výrobě šperků využívám nejnovějších technologií od odlévání až po konečné povrchové úpravy šperků, kde zákazníkovi ručím vysokou kvalitou finálního výrobku. Vzhledem k tomu, že pravidelně navštěvuji šperkařské výstavy a veletrhy v České republice, Německu, Itálii a Švýcarsku, nabízím zboží nejnovějších světových trendů.

 

Přidejte se i Vy k řadě mých spokojených zákazníků a vyberte si ze široké nabídky prstenů, náušnic a přívěsků - v současnosti je k dispozici cca 2000 vzorů.