Individuální přístup

motivation lettersproofreading service obr

Zaslaní návrhu ke schválení
Jakmile víme, jak by měly vaše prsteny vypadat a jakou máte představu o ceně, vypracujeme pro vás vizualizaci prstenů ve 3D modelovacím programu a zašleme vám ji k odsouhlasení spolu s cenovou nabídkou.
Výrobní proces
Pod odsouhlasení návrhu se zlaté české ručičky pouští do práce a celý tým pracuje na tom, aby prsteny měli co nejvyšší kvalitu. Navíc si můžete emailem nebo telefonicky kdykoliv zjistit , v jaké fázi se vaše snubní prsteny nachází.
Doručení šperků k vám
Ihned po vyhotovení vás kontaktujeme a domluvíme se na způsobu předání a platby a poté odesíláme k vám. Nebo si prsteny můžete ihned vyzvednout osobně.
RYTÍ ZDARMA -Jako doplněk k našim snubním prstenům nabízíme dva druhy rytí snubních prstenů – gravírování a ruční rytí.
UŠETŘÍME VÁM – Pokud máte doma své vlastní zlato, vyrobíme vám z něj prsteny a vy zaplatíte pouze práci.
Váš šperk bude zhotoven na základě odsouhlasené 3D vizualizace, kdy potvrzením a odsouhlasením výroby schválíte vzhled šperku včetně jeho proporcí a ceny, které vám budou zaslány spolu s návrhem. Díky propracované vizualizaci je velmi dobře představitelné, jak bude výsledný šperk vypadat ve skutečnosti. Je skoro nepravděpodobné, že by šperk nesplňoval očekávání zákazníka. Pokud by k takové situaci přeci jen došlo, byla by při předání vypočtena minimálně částka pokrývající částečně náklady spojené s vizualizací a výrobou šperku.
Po odsouhlasení navrženého designu, se okamžitě pouštíme do práce, samotná výroba prstenů trvá 3-4 týdny. Pokud jste se ale rozhodli pro výrobu snubních prstenů na poslední chvíli, můžeme vám vyrobit prstýnky expresně za příplatek, budeme se snažit 100% vyhovět vašim přáním a požadavkům, tak abyste byli nadmíru spokojeni. emotional support cat